מתעניינים בלימודים הרשמה איזור אישי
English

טקס פרסי גנגר התשיעי למצוינות בחינוך ברשת תל”י

16 ביוני 2015

טקס פרסי גנגר התשיעי למצוינות בחינוך ברשת תל”י

בית הספר תל”י גילה בירושלים זכה בפרס בית-הספר המצטיין ובפרס הרכזת המצטיינת של הרשת המונה כ-40,000 תלמידים בכל רחבי הארץ
מנהלת בית הספר אורנים תל”י ביקנעם, זכתה בפרס המנהלת מצטיינת וראש העיר זכה בהוקרה על שילוב תכני תל”י בכל מוסדות החינוך היסודי

ביום רביעי, 17 ביוני 2015 בשעה 18:00, באודיטוריום בקיבוץ רמת רחל, יתקיים כנס הענקת פרסי גנגר למצוינות בחינוך של רשת החינוך קרן תל”י (תגבור לימודי יהדות), בהשתתפות ראש עיריית ירושלים ניר ברקת. הפרס ע”ש דבורה ושרגא גנגר ז”ל נוסד על ידי אריה גנגר והוא מוענק מדי שנתיים למנהל בית ספר, לרכז תל”י, ובית ספר מצטיין ברשת החינוך תל”י. הרשת מונה 94 בתי ספר ו-166 כיתות גן ברחבי הארץ המשרתים כ–40,000 תלמידים. מטרת הפרס, בסך 10,000$ (לבית הספר ולמנהלת), הינה לקדם ולטפח את הוראת לימודי היהדות ברוח פלורליסטית והעלאת קרנה של התרבות היהודית בקרב ציבור התלמידים, תוך קירוב לבבות בין דתיים לחילוניים.

לדברי ד”ר איתן שיקלי, מנכ”ל קרן תל”י, “בימים של קיטוב, קיצוניות וחוסר סובלנות, אנו גאים להציג את התשובה לכך, בדמות מערכת החינוך שלנו הדוגלת במצוינות ובחינוך יהודי פתוח. זה בדיוק הזמן להעלות על נס את תרומתם הן של אנשי החינוך והן נבחרי הציבור – כמו ראש עיריית יקנעם, הנאבקים מדי יום להנחיל את ערכי הפתיחות והפלורליזם בחינוך”.

פרס בית הספר המצטיין מוענק לבית הספר תל”י גילה בירושלים על הפעילות הענפה בתחומי החינוך היהודי-ציוני המבוסס על עקרונות תל”י, עשייה ערכית הלכה למעשה בכל תחומי הפעילות בבית הספר ובקהילה, ועל השילוב הנרחב באומנות. בית הספר מוביל במספר בוגרי תכנית מנהיגות חינוכית של קרן תל”י בישראל.

פרס הרכזת המצטיינת יוענק לתיקי מזון, רכזת בית הספר תל”י גילה ירושלים, על הובלה ושילוב תכניות תל”י, כתיבה ועריכה של חומרי למידה בנושאים יהודיים, על ההתלהבות ותחושת השליחות במילוי תפקידה כרכזת תל”י ועל הובלת פעילות ערכית העוסקת ב”תיקון עולם” בקרב מגוון אוכלוסיות ומוסדות חברתיים בשכונה.

פרס המנהלת המצטיינת יוענק ליפה אוקנין, מנהלת בית הספר תל”י אורנים יקנעם, על מחויבותה הגבוהה לחינוך תל”י ולעקרונותיו, גילוי מנהיגות בהובלת צוות המורים לשילוב חינוך תל”י בעשייה הבית ספרית, טיפוח ההווי והאווירה הבית ספרית המשקפים ערכי יהדות וציונות באיכות גבוהה, הבעת יצירתיות במיזמים חינוכיים התורמים לתהליכי הלמידה והקשר בין התלמיד והחומר הנלמד בנושאי חינוך תל”י.

בתעודות הוקרה על מפעל חיים יזכו הרב אלישע וולפין, ממקימי קהילת “ואהבת” בזכרון יעקב ולשעבר רב בתי ספר בקרן תל”י ומדלן לביאן. ראש עיריית יקנעם סימון אלפסי זוכה בהוקרה, על ששילב בכל מערכת החינוך היסודית בעיר את תל”י

לפרטים ותיאום ראיונות: איתי ליטמן 050-6361116

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו לקבלת עדכונים שוטפים

    טופס זה מוגן באמצעות reCAPTCHA של גוגל. מדיניות הפרטיות, תנאי שירות
    גם אנחנו לא אוהבים ספאם! בהתאם, לא נעשה כל שימוש לרעה ו/או נעביר לצדדים שלישיים את כתובת הדואר האלקטרוני שלך.