הרשמה ללימודים
תרומה לשכטר
English

מתעניינים

למה ללמוד בשכטר

מכון שכטר למדעי היהדות בירושלים מציע את התוכנית הגדולה ביותר בישראל לתואר שני במדעי היהדות. הסטודנטים מוזמנים לבחור באחת ההתמחויות המרתקות שלנו או לבחור במסלול מיוחד ומובנה.

אז למה ללמוד בשכטר?
  • כי בשכטר מגוון מסלולי לימוד מקשת רחבה של תחומים וכך כל סטודנט יכול להתמחות בנושא שאליו הוא הכי מתחבר, הן תעסוקתית והן לפי נטיית ליבו.
  • הסטודנטים בשכטר נהנים מיחס אישי של המרצים ומאווירה משפחתית. הכיתות הקטנות מאפשרות שיח ישיר והזדמנות לכל אחד מן הסטודנטים להביע את דעתו ואת עמדתו, לשאול שאלות ולקבל מענה.
  • הלימודים מתקיימים ביום אחד בשבוע ומאפשרים לסטודנטים עובדים לשלב את לימודיהם עם תחום עיסוקם באין מפריע.
  • המכון מציב לרשות הסטודנטים מגוון מלגות בהן מענק כספי לכל סטודנט הניתן בתום שנת לימודיו הראשונה.

רוצים לדעת מה אומרים עלינו הבוגרים שלנו? 

"למה מכון שכטר? הרשימה ארוכה מאוד: המרצים הנפלאים, הקורסים המעניינים, המזכירות מלאת החיוכים וסבר הפנים היפה, האווירה החופשית והמשפחתית, החברים המדהימים ללימודים ועוד ועוד. אבל הדבר העיקרי שמייחד לדעתי את מכון שכטר הוא הרוח החופשית, מגוון הדעות, אי הרתיעה לעסוק לא רק ביהדות ובחקר שלה מתוך מקורותיה בלבד, אלא הנכונות לחקור גם עולמות אחרים".

מתוך דבריו של ניצן אביב, בוגר המחזור הראשון של תוכנית מקב"י ונציג המסיימים בטקס הסיום שנערך ב־29 במאי 2018. צפו בנאום המלא (וחכו בייחוד לסופו):

בעמוד הבוגרים שלנו תוכלו לצפות בעוד נאומים של בוגרים ולהבין למה גם הם בחרו ללמוד תואר שני ביהדות במכון שכטר, ומה הלימודים בשכטר העניקו להם. 
הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו לקבלת עדכונים שוטפים

    טופס זה מוגן באמצעות reCAPTCHA של גוגל. מדיניות הפרטיות, תנאי שירות
    גם אנחנו לא אוהבים ספאם! בהתאם, לא נעשה כל שימוש לרעה ו/או נעביר לצדדים שלישיים את כתובת הדואר האלקטרוני שלך.

    דילוג לתוכן